DRUHY LETŮ A CENY

Pokud si nevíte rady, který let vybrat, můžete mrknout na naše videa nebo nám kdykoliv zavolat. Rádi vám pomůžeme.  YOUTUBE kanál Tandem Praha

Seznamovací let - zkuste si být pasažérem

Let do výšky cca 500 m n.m.

Pokud si nejste jistí, jestli je to to pravé pro vás, a máte větší strach, vyzkoušejte si létání bez stupňovitého vleku do menších výšek. Pokud se rozhodnete si přidat delší let, dáváme vám na něj slevu 50 %, viz níže.

1 500 Kč

Standardní let- pasažérem naplno

Let do výšky až 1 000 m n.m.

Let, při kterém zažijete krásné výhledy na Prahu a okolí a pocítíte volnost, jakou nabízí bezmotorový paragliding. Celková doba letu je většinou okolo 13 -20 minut. Nejdůležitější je pro nás předat nezapomenutelný zážitek, proto přesný čas ani přesná výška pro nás není tolik zásadní. Stává se, že jeden let je delší a jiný zas kratší. Proto vám u letu vždy garantujeme minimální délku 13 minut a skvělý zážitek. Zaškolení a příprava zabere přibližně dalších 15 min. Zážitek má ale délku až do konce života. 

2 500 Kč

Akrobatický let- nebojácný akropasažér

Let do výšky až 1 000 m n.m.

Je pro vás pozvolný a klidný let málo? Zažijte paraglidingovou akrobacii. Pasažér vyzkouší různé akrobatické figury jako např. SAT, WO, spirála, helico či kombinace figur.

Intenzitu akrobacie přizpůsobujeme pochopitelně pasažérovi.

TIP!- Výborné i pro piloty PG, kteří chtějí začít s akrobacií, či se v ní zdokonalit.

3000 Kč

Termický let- "dotknout se mraků" a zažít dlouhý let

Exkluzivní individuální let 15- 50 km dlouhý. 

Ponořte se s našimi špičkovými piloty do problematiky volného lítání. Zažijte jaké to je se bez hluku motoru a pouze s přírodními jevy dostat z bodu A do bodu B. 

Vyzkoušíte si, jaké to je být pasažérem a případně i "pilotem" bezmotorového létání naplno. Budete společně sledovat předpověď pro ideální termický den. Jakmile přijde den D, vyrazíte společně na individuální let na ideální startovací místo, dle aktuálních nejlepších podmínek. 

Let probíhá i mimo naše standardní lokace.  Počet účastníků na jeden den je omezen na 1-3 pasažéry pro dosáhnutí maximálního možného individuální přístupu.

5000 Kč

Další možnosti

Neupravenné fotografie a video z letu 

Bezobslužný záznam z letu ve vysokém rozlišení

Přesně to, co kamera zaznamená, do 7 dnů ve vašem PC 

450 Kč

Upravenné fotografie a video z letu 

Bezobslužný záznam z letu ve vysokém rozlišení

Jdoduše upravené video a upravené fotografie do 10 dnů ve vašem PC.

900 Kč

Další let ve stejný den stejné osoby

Pokud vám to jednou nestačí ;)

sleva 30 % z ceny letu

Letenka pro skupinu 4 osob a více

Jste-li skupina 4 lidí a více, dáme vám slevu min. 10% . Pokud jste větší skupina či máte zájem o teambuildingové létání, kontaktujte nás napřímo.

min. 10 % z celkové ceny